WE Hotel

+ 72

Találd meg Hongkong legjobb szállodáit dátum, ár vagy preferencia alapján

Hasonlítsd össze a(z) WE Hotel ajánlatait több száz weboldalról, egy helyen

Keresd az ingyenes lemondást kínáló vagy kiváló értékelésű ajánlatokat

Szobák és árak összehasonlítása

Több száz oldalt ellenőrzünk, és megkeressük a legjobb ajánlatot
1 éjszaka
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Több száz oldalt ellenőrzünk, és megkeressük a legjobb ajánlatot

Gyors tények

Bejelentkezés ettől:
15:00
Kijelentkezés eddig:
12:00
Reggeli
Nem kínál reggelit
Gyermek
Gyerekbarát szálloda

Kényelmi szolgáltatások

Wi-Fi
Légkondicionálás
24 órás recepció
Nemdohányzó
Mosoda
Lift

További részletek erről a hotelről: WE Hotel

WE Hotel

A "WEST" és az "EAST" szavak kombinációjából származó nevű WE Hote a modern nyugati kultúrát a hagyományos keleti örökséggel ötvözi.

Értékelések és vélemények

Tisztaság4,7
Helyszín4,6
Szolgáltatás4,5
Létesítmények4,2

Kiváló elhelyezkedés

4,6

11 Eastern Street, Hongkong-sziget, Hongkong, Kína|2,89 km távolságra ettől: Hong Kong West Kowloon Railway Station

Érkezés és távozás

Bejelentkezés ettől:

15:00

Kijelentkezés eddig:

12:00

Hasznos információk

Gyermek

Gyerekbarát szálloda

Pótágyak

1 és 17 év között

16 023 Ft (HKD350) személyenként és éjszakánként

Kiságyak

6 867 Ft (HKD150) személyenként és éjszakánként

Elérhető ágyak

A gyerekek a rendelkezésre álló ágyakban alhatnak:

5 éves kor alatt

Ingyenes

Reggeli

Nem kínál reggelit

Fontos információk a szállodától
Bejelentkezéskor érvényes fényképes igazolvány és hitelkártya felmutatása szükséges. Kérjük, vegye figyelembe, hogy a különleges kérések teljesítése érkezéskor, a rendelkezésre állás függvényében történik, és felár fizetését vonhatja maga után. Ez a szállás a koronavírus (COVID-19) helyzetre reagálva biztonsági és egészségügyi óvintézkedéseket alkalmaz. A koronavírus (COVID-19) terjedésének minimálisra csökkentése érdekében hozott kormányzati határozatoknak megfelelően ez a szállás csak a fontos feladatot ellátó vagy engedéllyel rendelkező vendégektől fogad foglalásokat olyan időszakokban, amikor a határozatok érvényben vannak. Érkezéskor megalapozott bizonyítékot kell bemutatni, mivel ennek hiányában foglalását törölni fogják érkezéskor. A koronavírus (COVID-19) terjedésének minimálisra csökkentése érdekében hozott kormányzati határozatoknak megfelelően ez a szállás további dokumentumokat kérhet el a vendégektől, hogy igazolják személyazonosságukat, útitervüket és egyéb fontos részleteket az utazással kapcsolatban olyan időszakokban, amikor a határozatok érvényben vannak. A koronavírus (COVID-19) miatt ez a szállás szigorúan veszi a távolságtartási intézkedések betartását. A koronavírus (COVID-19) miatt arra kérjük, hogy csak az úti célon érvényes helyi kormányzati útmutatásoknak megfelelve foglalja le ezt a szállást, ideértve (de nem kizárólag) az utazás céljára és a megengedett csoportlétszámra vonatkozó szabályozásokat. A koronavírus (COVID-19) miatt a maszk viselete kötelező minden beltéri, közös helyiségben. Érkezéskor HKD 500 fizetendő biztonsági letétként. Készpénzben fizetendő. A letét kijelentkezéskor visszajár. A letét teljes mértékben visszatérítendő készpénzben, ha a kijelentkezéskori szemrevételezéskor úgy találják, hogy nem esett kár a szállásban. Please note that name on credit card that is presented upon check-in must match the name on the reservation. Please present the same credit card used to guarantee your booking when checking in or making payment at the hotel. If you are making payment using another cardholder's credit card, kindly provide the following to the hotel prior to your arrival: 1) Authorisation letter with cardholder's signature 2) Copy of the cardholder's card (front and back of card with cardholder's signature) Guest is required to indicate payment currency upon payment, otherwise Hong Kong Dollars will be used by default.
Fontos információ a városról
According to the guidelines of Hong Kong's "Product Environmental Responsibility (Amendment) Bill 2023", starting from 2024/4/22, Hong Kong hotels will no longer provide free plastic bottles of water, toothbrushes, combs and other disposable plastic products to guests. If you have any questions, Please check the hotel's official website or consult the hotel in advance. According to the latest regulations of the Government of Hong Kong Special Administrative Region, starting from January 1, 2025, it is anticipated that a 3% Hotel Accommodation Tax will be implemented. As a result, during the check-in process, the hotel may request this Hotel Accommodation Tax. Please be advised of this potential charge and make any necessary preparations accordingly.

WE Hotel – gyakori kérdések

Nincsenek információink arról, hogy a(z) WE Hotel területén található-e étterem. Foglaláskor egyeztess velük.
A(z) WE Hotel bejelentkezési idejének kezdete 15:00, kijelentkezni pedig 12:00 előtt kell.
Nem, a(z) WE Hotel nem kínál parkolási lehetőséget. Ha parkolóhellyel rendelkező hotelt keresel, szűrd a keresési eredményeket a „Kényelmi szolgáltatások” között található „Parkolás” szűrővel.
A(z) WE Hotel 12.6 kilométerre van Hongkong központjától.
A(z) WE Hotel Hongkong (Kína) területén található, és 12.6 kilométerre van Hongkong központjától.